Jsem Denisa, AHOJ!

Sepsat něco o sobě je snad jednou z nejtěžších věcí vůbec. Ale abyste věděli, koho za 📸 můžete očekávat, rozhodla jsem se o sobě něco málo napsat.


Vystudovala jsem práva a nějakou chvilku jsem se tomuto oboru věnovala. V pracovních pozicích jsem se hledala. Poté jsem dostala největší dar ve svém životě a stala jsem se maminkou teď už 3 letého chlapečka, kterého tu čas od času vidíte.
Proto moc ráda fotím právě ty naše drobečky, i když to není snadná disciplína. K focení jsem měla vztah od nepaměti, jen mi chyběla odvaha.
Jelikož ráda vařím, peču a recepty si většinou nepamatuji, začala jsem si je psát a fotit na Instagram a postupem času se začal profil Deník z domácí kuchyně rozrůstat do úžasné komunity lidí. Čím déle jsem se tím zabývala, tím dál více lidí bavilo mé recepty sledovat, a tak jsem začala přemýšlet nad fotkami jídel tak, aby byly atraktivní. Čím více jsem fotila jídlo, tím více jsem toužila fotit něco jiného. Chyběla mi odvaha, ale loňský rok byl pro mne zlomový.
Oslavila jsem kulaté narozeniny (ale nebylo mi 20) a řekla jsem si, že je čas zkusit to, co si přeji, protože život tak strašně rychle běží a nechci si jednou říci, že lituji toho, že jsem focení alespoň nezkusila. K narozeninám jsem dostala od přátel první foto kurz, kterým to vše začalo a každou volnou chvilku, kterou mám, se snažím studovat a posouvat se ve focení dál. Bez Vás by to ale nešlo! 


Jsem vděčná za příležitost být nejen maminkou, ale jsem vděčná za to , že mám milujícího muže, který mě podporuje a nechává mne růst.
Jsem velmi emotivní člověk, u focení mám mnohdy na krajíčku, ale u editací Vašich fotek si občas zaslzím. Avšak nejvíce se dojímám při Vašich zprávách, které mi posíláte, když si poprvé prohlédnete Vaše fotečky. Jsem tak dojatá a moc šťastná, že si pro zvěčnění Vašich krásných vzpomínek vybíráte právě mne.
Děkuji z celého svého ❤️
Vaše D.